بلیط هواپیما لحظه آخری ، بلیط هواپیما تهران کیش

بلیط هواپیما لحظه آخری

 

ما در وبسایت کیش زوم بلیط هواپیما لحظه آخری را با ارزانترین قیمت برای شما کاربران عزیز فراهم کرده ایم ما در تلاش هستیم که با آسان ترین راه ممکنه بلیط های لحظه آخری هواپیما را به کاربران خود اطلاع رسانی کنیم تا همیشه کاربران کیش زوم با ارزانترین قیمت بلیط هواپیما سفر کنند ما در کیش زوم بلیط های لحظه آخری هواپیما را از طریق شبکه های اجتماعی کیش زوم اطلاع رسانی میکنیم  و بیشترین سهم رو در بلیط های لحظه آخری را داریم و همیشه در تلاشیم که ارزانترین سفر با کیش زوم مهیا باشد .

 

حتما برای شما هم پیش آمده است که بخواهید اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید و همین که قیمت بلیط ها را مشاهده کردید، از خرید خود منصرف شده اید. متاسفانه قیمت خرید بلیط های هواپیما در کشور ایران بسیار افزایش پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده است که افراد به دنبال راهی باشند که بتوانند اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان کنند! اگر شما هم به دنبال راهی برای خرید بلیط هواپیما تهران کیش و یا با هر مبدا مقصد دیگری به صورت ارزان هستید، با ما همراه باشید تا شما را با راز و رمزهای خرید بلیط های هواپیما ارزان آشنا کنیم.

 

کجا بلیط هواپیما را ارزان می فروشند؟

این اولین سوالی است که برای افرادی که قصد خرید بلیط هواپیما به صورت ارزان را دارند، پیش می آید. کجا بلیط هواپیما را ارزان می فروشند؟ اول از همه این موضوع را باید برای شما روشن کنیم که همه سایت های اینترنتی و برنامه هایی که اقدام به ارائه خدمات بلیط هواپیما می کنند، یک قیمت مشخص و معینی برای خرید بلیط های هواپیماها دارند.

این یعنی اینکه فرقی نمی کند شما به کدام سایت فروش بلیط هواپیما برای خرید بلیط مراجعه کنید؛ اما اینجا یک تفاوتی میان بعضی از سایت های اینترنتی و برنامه های موبایلی وجود دارد. بعضی از این سایت ها و یا برنامه های موبایلی امکان خرید بلیط هواپیما با یک تخفیف مناسب را می دهند و افراد می توانند با دریافت کد تخفیف اقدام به خرید بلیط هواپیما با تخفیف بسیار مناسب کنند.

بنابراین، تا به اینجا مشخص شد که قیمت بلیط هواپیما در همه سایت ها و برنامه های موبایلی یکسان است؛ مگر اینکه یک سامانه فروش بلیط هواپیما بخواهد اقدام به فروش بلیط هواپیما با قیمت ارزان تر و با تخفیف بیشتری کند.

 

خرید بلیط هواپیما ارزان

بلیط هواپیما را خیلی زود بخرید ...

حالا که متوجه شدیم قیمت بلیط هواپیما در هر یک از سامانه های فروش بلیط هواپیما یکسان است، باید بدانیم که چه زمانی اقدام به خرید بلیط هواپیما کنیم، بهتر است؟ اگرچه که قیمت بلیط هواپیما در سامانه های فروش یکسان است؛ اما قیمت بلیط هواپیما به صورت پله پله افزایش پیدا می کند. به طور مثال قیمت یک بلیط هواپیما از بازه 500 هزار تومان تا 800 هزار تومان است. این بلیط هواپیما دارای تعداد صندلی مشخصی است؛ اما قیمت بلیط هواپیما برای 9 نفر اولی که اقدام به خرید بلیط هواپیما می کنند، 500 هزار تومان است.

زمانی که ظرفیت این 9 نفر تمام شود، قیمت بلیط هواپیما یک پله افزایش پیدا می کند. به طور مثال قیمت هواپیما به 600 هزار تومان می رسد. حالا اگر مجددا ظرفیت 9 نفر دیگر برای بلیط هواپیما 600 هزار تومانی تمام شد، بلی هواپیما به 800 تومان می رسد.

بنابراین، اول از همه باید خیالتان را راحت کنیم که قیمت بلیط هواپیما نه تنها کاهش پیدا نمی کند، بلکه به مرور زمان به صورت پله ای هم افزایش پیدا می کند. لذا اگر قصد دارید که بلیط هواپیما بخرید سعی کنید که در سریع ترین زمان ممکن و قبل از تمام شدن ظرفیت های یک بلیط اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان کنید.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری هم گزینه خوبی برای شما است.

حالا اگر سفر برنامه ریزی شده ای را در پیش ندارید و می خواهید که به یکی از شهرهای مختلف مانند کیش، تهران، اصفهان، اهواز و ... سفر کنید، بهتر است که برای خرید بلیط هواپیما به لیست بلیط هواپیما لحظه آخری هم نگاه کنید.

بلیط های هواپیما لحظه آخری بلیط هایی هستند که با تخفیف بیشتری به افراد ارائه می شوند. البته بسیاری از برنامه های موبایلی و یا حتی سامانه های فروش بلیط هواپیما اقدام به ارائه خدمات بلیط هواپیما لحظه آخری نمی کنند؛ اما سایت هایی نیز وجود دارند که همیشه یک لیست پر بار برای بلیط های هواپیما لحظه آخری دارند.

اگر قصد خرید بلیط هواپیما لحظه آخری با قیمت مناسب را دارید، می توانید به سایت کیش زوم مراجعه کنید و اقدام به خرید بلیط مد نظرتان با قیمت مناسب تری کنید.

خرید بلیط هواپیما 

 

 

قبل از خرید ساعات بلیط هواپیماها و قیمت آن ها را چک کنید!

یکی از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما این است که شما می توانید بلیط های هواپیماها را با همدیگر مقایسه کنید. اگر قصد خرید بلیط هواپیما را دارید، توصیه می کنیم که حتما ساعات بلیط های هواپیما را چک کنید. بعضی از هواپیماها به دلیل اینکه ساعت خاصی دارند، گران تر از دیگر بلیط های هواپیماها می باشند.

به همین خاطر لازم است که با توجه به تاریخ سفر خودتان، تمامی بلیط های هواپیما را با هم مقایسه کنید و در نهایت بلیطی را خریداری کنید که با شرایط سفر شما جور باشد و در عین حال قیمت مناسب تری داشته باشد. معمولا قیمت بلیط های هواپیمایی که در صبح پرواز دارند، بیشتر از قیمت بلیط های هواپیماها دیگر می باشد؛ اما بلیط هایی که پرواز آن ها عصر یا شب است،  قیمت مناسب تری دارند.

 

 

با کیش زوم بلیط هواپیما را ارزان بخرید!

در زمان کنونی آنقدر قیمت خرید بلیط های هواپیما زیاد شده است که افراد به دنبال خرید بلیط هواپیما ارزان هستند. اگرچه که سامانه های فروش بلیط هواپیما همگی اقدام به ارائه خدمات هواپیمایی به صورت یکسان می کنند و قیمت بلیط هواپیما برای هر یک از این سامانه ها مشخص و ثابت است! اما به هر حال شما می توانید با کیش زوم راحت تر اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان کنید.

 

 

اگر قصد دارید اقدام به خرید بلیط هواپیما ارزان کنید، توصیه می کنیم که حتما نکات و راز و رمزهای خرید بلیط هواپیما ارزان را مد نظرتان داشته باشید و سپس اقدام به خرید بلیط از کیش زوم کنید. حتما بلیط های هواپیما مختلف کیش زوم را با هم مقایسه کنید تا بهترین قیمت را برای خرید بلیط هواپیما پرداخت کنید.

اگر فرصت کافی برای سفر ندارید و فقط چند ساعت دیگر می خواهید با هواپیما سفر کنید، حتما لیست بلیط هواپیماهای لحظه آخرین کیش زوم را مشاهده کنید. شاید بلیط هواپیمای مد نظر شما در لیست هواپیماهای لحظه آخری کیش زوم بود و شما توانستید که با قیمت مناسب تری اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.

 

بلیط لحظه آخری استانبول

 

بلیط لحظه آخری استانبول یکی از مسیر های پر طرفدار بلیط های لحظه آخری است . به زبان ساده وقتی پرواز استانبول مشتری ندارد بلیط هواپیما با قیمت های ارزان بفروش میرسد . ولی در نظر داشته باشید زمان های که مشتری برای پرواز زیاده یا به عبارتی تقاضای پرواز تهران استانبول زیاده در زمان های لحظه آخری پرواز گران تر میشه پس در زمان های تعطیلات زیاد به امید بلیط لحظه آخری نباشید . بلیط های لحظه آخری  استانبول با قیمت های 800.000 هزار تومان الی 1.600.0000 تومان بفروش میرسد .


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.