بلیط هواپیما یاسوج به تهران

بلیط هواپیما یاسوج تهران

 

انواع قیمت بلیط هواپیما یاسوج به تهران را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما یاسوج به تهران را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در همتا پرواز تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط هواپیما یاسوج به تهران را بدست مشتریان عزیز برسانیم.

بلیط هواپیما یاسوج به تهران

خرید بلیط هواپیما از یاسوج به تهران

 
خرید بلیط هواپیما یاسوج به تهران یکی دیگر از خدمات همتا پرواز است که می‌توانید با خیالی آسوده و به راحتی از همین صفحه خرید کنید. ایرلاین ماهان و پارس ایر خط پرواز یاسوج به تهران را پوشش می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به زمان و قیمت مورد نظر خود بلیط خود را رزرو کنید. همچنین می‌توانید خاطر جمع باشید که ارزانترین نرخ بلیط هواپیما یاسوج تهران را از مجموعه متنوع پرواز چارتر یاسوج به تهران خریداری کنید.
 

قیمت بلیط هواپیما یاسوج به تهران

 
انواع قیمت بلیط هواپیما یاسوج به تهران را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید. در این صفحه شما می‌توانید به راحتی و با انتخاب تاریخ پرواز و زمان سفر خود قیمت بلیط هواپیما یاسوج تهران را انتخاب و خرید کنید. لازم به ذکر است که ما در همتا پرواز تضمین می‌کنیم بهترین قیمت بلیط یاسوج به تهران را بدست مشتریان عزیز برسانیم.
 
بلیط هواپیما یاسوج به تهران

ارزانترین نرخ بلیط هواپیما یاسوج به تهران

 
برای اینکه بتوانید ارزانترین نرخ بلیط هواپیما یاسوج به تهران را مشاهده کنید کافی است تا از طریق این صفحه، مرتب سازی را بر أساس قیمت قرار دهید تا ارزانترین قیمت بلیط یاسوج تهران را مشاهده نمایید. البته لازم به توضیح است که این قیمت‌ها اصولا ثابت نبوده و در طی روزهای متفاوت می‌تواند متفاوت باشد. اما کیش زوم  همیشه تلاش خود را می‌کند تا ارزانترین نرخ بلیط یاسوج تهران را برای شما عزیزان فراهم کند. همچنین بلیط تهران لحظه آخری هم فرصت مناسبی برای خرید بلیط ارزان در اختیار شما می گذارد.
 

بلیط لحظه آخری یاسوج به تهران

 
در همتا پرواز همیشه شما می‌توانید علاوه بر مرتب سازی بر اساس قیمت، پرواز خود را چارتر یا لحظه آخری انتخاب نمایید. بلیط هواپیما یاسوج تهران لحظه آخری از طریق کلمه چارتر در زیر باکس سبز رنگ خرید قابل مشاهده است. این پروازها اصولا بهترین قیمت‌ و بلیط لحظه آخری تهران هستند. البته لازم است بدانید قیمت بلیط چارتریاسوج به تهران از سمت آژانس‌های هواپیمایی تعیین می‌شود و همتا پرواز تلاش می‌کند با ارتباطات گسترده خود بهترین نرخ‌ها و قیمت‌ها را برای شما آماده کند.

اطلاعات پرواز یاسوج به تهران

 
مدت پرواز بین یاسوج به تهران با توجه به موارد متعددی مثل وضعیتی آب و هوایی ممکن است تغییر کند. پرواز یاسوج به تهران  در روزهای متعددی که در همین صفحه مشاهده می‌کنید در دسترس مسافران است و هواپیمایی‌هایی گوناگونی ارائه دهنده خدمات پرواز یاسوج تهران هستند که شما می‌توانید با فیلتر کردن هر هواپیمایی در این صفحه تنها پرواز یاسوج به تهران آن ایرلاین را مشاهده کنید.
 
 

معرفی فرودگاه های یاسوج

در یاسوج هم یک فرودگاه بزرگ وجود دارد که در نزدیکی کوه های زاگرس قرار گرفته است و دارای 3 باند پرواز مختلف می باشد. در چند سال گذشته این فرودگاه تنها دارای 514 پرواز بود اما با توجه به گسترش پیشرفت در زمینه صنعت هوایی، این فرودگاه روزانه حدود 7 پرواز به تهران دارد. برای دسترسی به مسیر فرودگاه یاسوج، ابتدا باید به 6 کیلومتری غربی شهر یاسوج بروید این فرودگاه درست در جاده ای که مخصوص یاسوج به اصفهان است قرار دارد. اما راه های دیگری هم برای رسیدن به این مکان وجود دارد، برای مثال می توانید ابتدا به بلوار شهید ابل حسن ولی پور بروید و با تاکسی های خطی که آن جا مسافر کشی می کنند، خودتان را به فرودگاه برسانید. ساخت این فرودگاه از سال1373 شروع شد و در سال 1379 به پایان رسید و جالب است بدانید که افتتاحیه اش بسیار با شکوه بود، چراکه آن را به واسطه مقدم مبارک مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای افتتاح نمودند. 

و اما موضوعی که در مورد بهینه سازی این فرودگاه وجود دارد در سال های اخیر بسیار مورد توجه و پی گیری مسئولین قرار گرفته است و یکی از این فرایند های بهینه سازی، افزایش طول باند برای فرودگاه بود. علت آن هم این بود که در گذشته و پیش از بهینه سازی مشکلات فراوانی برای پذیرش هواپیماهایی وجود داشت که بدنه ای متوسط رو به بزرگ داشتند به طوریکه شرکت هواپیمایی ماهان نمی توانست هیچ یک از هواپیماهای ناوگان خود را به این شهر بفرستد! علت اصلی آن هم وجود این شهر در میان مناطق کوهستانی بود، چراکه همین موضوع سبب موانع پروازی می شدند که خوشبختانه در سال های اخیر این مشکل حل شده و بسیاری از ایرلاین در حال حاضر بدون هیچگونه محدودیتی در فرودگاه یاسوج فعالیت دارند.

متاسفانه یکی از معایب فرودگاه یاسوج این است که در حال حاضر تنها به مقصد تهران پرواز دارد! و این موضوع به این معنی می باشد که اگر قصد سفر به هر کجای ایران را داشته باشید پرواز از طریق هواپیماهای یاسوج به مقصد مورد نظرتان امکان پذیر نیست! و حتما باید اول به تهران سفر کنید و سپس بلیط هواپیما مقصد تان را تهیه کرده و از تهران به شهری دیگر سفر کنید. این موضوع سبب شده تا صنعت گردشگری یاسوج تا حدودی کاهش یابد اما بازهم نمی توان گفت یاسوج در بین مردم کشورمان محبوبیتی ندارد! این شهر از هر لحاظی بسیار غنی و دوست داشتنی است.

موضوع مهم تر از فرودگاه این است که چگونه بلیط هواپیما این شهر را تهیه نمایید؟ برای خرید بلیط هواپیما راه های مختلفی وجود دارد. برای مثال می توانید به فرودگاه مراجعه کرده و در قسمتی که تمامی شرکت های مسافرتی فعالیت دارند به دلخواه خودتان یک بلیط هواپیما تهیه کنید اما این کار زمان زیادی از شما می گیرد و تقریبا می توان گفت این روش ها روز به روز قدیمی تر می شوند، زیرا دیگر کمتر کسی با راه های سنتی اقدام به خرید بلیط می کند! در عصر حاضر تهیه هر چیزی که فکرش را بکنید به صورت آنلاین امکان پذیر است و تهیه بلیط هواپیما هم همینطور!

اما پیش از همه این ها بهتر است بدانید که مزایای خرید بلیط چارتری چیست. باید بگوییم که اقتصادی که در صنعت پروازهای چارتری وجود دارد اهمیت ویژه ای داشته اند. اگر خوش شانس باشید می توانید بلیط چارتر یاسوج را از معتبرترین سایت ها تهیه کنید، سایت هایی مانند سایت همتا پرواز که اطمینان مشتری را به دست دارند و بسیاری از مردم از آن ها بلیط آنلاین تهیه می کنند. 

 

امکانات فرودگاه یاسوج

در فرودگاه یاسوج هر نوع خدمات رفاهی که مسافرین به آن نیاز داشته باشند، فراهم شده است که برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشند:

قسمت مخصوص برای بسته بندی بار های سفر

دارای فروشگاه هایی با بهترین محصولات که در آن ها امکان خرید سوغاتی یاسوج هم وجود دارد.

دارای رستوران و کافی شاپ با فضایی مناسب 

دارای دستگاه های عابر بانک متعدد برای رفاه بیشتر مسافرینی که قصد انجام تراکنش های مالی دارند

مجهز به پارکینگی با ظرفیت بالا

بلیط هواپیما یاسوج به تهران

اطلاعات پرواز یاسوج به تهران

اطلاعات پرواز به ما کمک می کند تا بتوانیم با آگاهی بیشتر برای زمان رسیدن به مقصد برنامه ریزی داشته باشیم. مهم ترین اطلاعات پرواز یاسوج به تهران شامل: فاصله هوایی، مدت زمان پرواز، ایرلاین پوشش دهنده پرواز، روز و ساعت پرواز است. با اطلاع از این موارد می توانید سفر مطمئن تری را تجربه کنید.

روزهای پرواز یاسوج تهران ماهان

رزرو پروازهای یاسوج به تهران از طریق مشاهده جدول برنامه پروازی امکان پذیر است؛ چرا که این مسیر پروازی در تمامی روزها پرواز ندارد.

 

بلیط هواپیما یاسوج تهران چارتر چه زمانی قابل رزرو است؟

در مسیر هوایی یاسوج تهران شرکت های چارتر کننده تعیین کننده زمان ارائه پرواز یاسوج تهران هستند و مسافرین محترم می توانند زمان دقیق رزرو بلیط هواپیمای یاسوج تهران را از کارشناسان همتا پرواز استعلام بگیرند.

مدت زمان پرواز یاسوج به تهران

فاصله هوایی یاسوج تا تهران تقریبا 558 کیلومتر و با توجه به آن مدت زمان پرواز یاسوج تهران به طور میانگین 1 ساعت و 25 دقیقه است. این زمان، با توجه به مسیر و شرایط جوی متغیر است.

 

سوالات متداول برای خرید بلیط یاسوج به تهران

 

فاصله هوایی یاسوج تهران چقدر است؟

 
فاصله هوایی یاسوج تهران 555 کیلومتر است.

 

مدت زمان پرواز یاسوج به تهران چقدر است؟

 
مدت زمان پرواز یاسوج به تهران یک ساعت و 20 دقیقه است که به خاطر شرایط آب و هوایی بیشتر خواهد شد.

 

چگونه بلیط هواپیما یاسوج به تهران ارزان بخریم؟

 
با توجه به اینکه در ایام تعطیلات و مناسبت های مذهبی میزان مسافرت به تهران بالاست، برای خرید بلیط هواپیما یاسوج به تهران با قیمت ارزان در زمان دیگری اقدام کنید.

 

بهترین فصل خرید بلیط هواپیما یاسوج تهران چه زمانی است؟

 
اوایل بهار و پاییز هم از لحاظ آب و هوایی و هم از نظر کاهش مسافران، بهترین زمان برای خرید بلیط یاسوج تهران است.

 

بهترین زمان خرید بلیط چارتر یاسوج به تهران

 
بهترین زمان برای خرید بلیط چارتر یاسوج به تهران در فصول سرد و بارندگی است. در این بازه زمانی قیمت هواپیما یاسوج به تهران ارزانتر است.
 

بلیط هواپیما یاسوج به تهران

 

 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.